• Teleludki

• Drodzy rodzice!
            Serdecznie zapraszamy na krótkie przedstawienie przygotowane przez dzieci wszystkich grup pt: " Teleludki" oraz na spotkanie ze specjalistą p. Agata Bobrecka z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej dnia 8 czerwca 2022 r o godzinie 16.00.
            Dziękujemy!

• Teatrzyk z okazji Dnia Dziecka

• Rada rodziców z okazji Dnia Dziecka zaprasza wszystkie dzieci na teatrzyk pt.:"Kramik z wierszami", który odbędzie się w naszym przedszkolu w poniedziałek (tj.30.05br.)

• Zdjęcia z balu

• Drodzy rodzice, poniżej znajduje się link do zdjęć z balu karnawałowego.Hasło otrzymali państwo na karteczkach.

• Dzień Mamy

• Kochane Mamy!
            Z okazji Waszego święta, nasze cudowne przedszkolaki zapraszają do oglądania krókiego filmiku, przygotowanego specjalnie dla Was.

Miłego oglądania!

• Słodki tydzień

• Drodzy rodzice!!

Zapraszamy na słodki tydzień "Milusińskich" 30.05-03.06.2022r.

Chętnych rodziców do pieczenia ciast prosimy o zgłaszanie się do wychowawców poszczególnych grup.

Dziękujemy!

• Dzień Mamy i Taty

• Mamusiu, Tatusiu – Wasze są święta
            A nasza Pani o nich pamięta
            Uczyła wierszy, śpiewać uczyła
            By cała grupa wystąpiła

Szanowni Rodzice
            Dzieci mają zaszczyt zaprosić na uroczystości obchodów DNIA MAMY I TATY, które odbędą się w
            naszym przedszkolu:
            Starszaki - 07.06.2022r godz 15:30
            Średniaki - 10.06.2022r godz 15:30
            Maluchy -  09.06.2022r godz 15:30

Serdecznie zapraszamy 🙂

• Zajęcia popołudniowe grupy starszaków

• Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się popołudniowe zajęcia dla dzieci z grupy starszaków. Dzieci miały okazję zamienić się w postacie z bajek. Do wykonania były różne zadania, w niektórych nawet czekał na dzieci poczęstunek. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone na kino do przedszkola i obejrzeli bajkę " Psi Patrol" oczywiście nie zabrakło najważniejszego smakołyku - popcornu 🍿 wychodząc do domu każde dziecko otrzymało balona i lizaka.

Dzieci świetnie się bawiły, uśmiech nie znikał z ich twarzy! 😃😃😃

Po tak intensywnym dniu i pełnym wrażeń dzieci są bardzoooo zmęczone, a więc życzymy Wam kochane dzieci kolorowych snów.

Dozobaczenia w piątek 🙂♥️🥳

• Gratulujemy!

• W ostatnim czasie dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursach plastycznych:

1 "Najciekawsza ozdoba wielkanocna"

2. "Dbamy o naszą planetę ziemię"

3. "Akwarium moich marzeń"

Dzieciom, które zostały nagrodzone, jeszcze raz gratulujemy!

• Zajęcie popołudniowe - grupa starszaków

• Dnia 12 maja br. od godz. 16.00 - 18.00 odbęda się popołudniowe zajęcia pt.:"W krainie bajek"dla chętnych dzieci z grupy starszaków. Zajęcia odbędą się na ogrodzie przedszkolnym. W razie złej pogody zostaną przeniesione na inny dzień. Prosimy rodziców o zgłoszenie chętnych dzieci.

• Wycieczka

• 26 maja odbędzie się wycieczka autokarowa dla wszystkich grup przedszkolnych do Centrum Dogoterapii i Alpakoterapii ''Serce Psa i My''w Kozach. Koszt 25 zł od dziecka, wynajem 2 autokarów pokryje Rada Rodziców. W razie złych warunków pogodowych będziemy się starać zmienić cel podróży na salę zabaw w Bielsku lub Pszczynie (zależne od wolnych miejsc). Prosimy o przyniesienie metalowych kubków z uszkiem. Kubki prosimy podpisać.

Plan wycieczki:

do 7.30 – schodzenie się dzieci

7.30 – 7.45 przygotowanie do śniadania

7.45 – śniadanie

8.30 – wyjazd

8.30 – 9.00 – przejazd autokarem do Kóz

9.00 – 15.15 – zabawy plenerowe

- zajęcia z psami i alpakami

- II śniadanie , obiad w warunkach plenerowych

15.30 – wyjazd

16.00-16.20 - powrót do przedszkola i odbiór dzieci

W tym dniu prosimy o odpowiedni ubiór dla dzieci. Obuwie sportowe, pełne i czapeczka z daszkiem. W plecaczku przygotowana odzież na zmianę (bluzka, getry, majteczki). Do plecaka dzieci nie wkładamy żadnego prowiantu, słodyczy.