• Wakacje!!!

• Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom życzymy wspaniałych, słonecznych, pełnych przygód, niezapomnianych i bezpiecznych WAKACJI !!!

Wypoczywajcie!!!😎😎🌞🏔️🐚🚢🏝️🌴

Ładujcie baterie na nowy rok szkolny 2023/2024🥰

• MALUSZKOWE

• Drodzy rodzice,

bardzo prosimy aby na jutro 29.06.2023 r, dziewczynki miały elegancką bluzeczkę i spódniczkę bądź sukienkę, chłopcy koszula i ciemne spodnie.

Bardzo dziękujemy

Wychowawcy grupy

• MALUSZKOWE

• Drodzy rodzice,

w dniach 26.06- 30.06.2023 r. maluszki nie będą leżakować.

Prosimy o nie przynoszenie pościeli.

wychowawcy grupy

• Konkurs plastyczno - techniczny "Mój latawiec"

Konkurs plastyczny „ Mój latawiec”

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki  wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastyczno-technicznym  „Mój latawiec ”.

Regulamin konkursu plastyczno - technicznego pt. „Mój latawiec”.

Cele konkursu:

• Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci .
            • Rozwijanie u dzieci umiejętności współpracy z rodzicami.
            • Popularyzacja wśród dzieci różnorodnych technik plastycznych i technicznych jako środka wypowiedzi.
            • Umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych we współpracy z rodzicem.

Zasady udziału w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich przedszkolnych dzieci i ich rodziców.
            2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie latawca metodą plastyczno – techniczną.
            3. Uczestnicy konkursu wykonują pracę  w dowolnej formie plastycznej i technicznej.
            4. Prace powinny być wykonane przez dzieci we współpracy z rodzicami.
            5. Praca powinna być podpisana na odwrocie.
            6. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców lub do Pań z grupy maluszków do dnia 28. 06. 2023 r.  (ŚRODA)

Czekamy na Wasze latawce!

Powodzenia przedszkolaki i rodzice!!

• SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2023

• Dnia 20 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2023. W wydarzeniu brały udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Rywalizowały w licznych konkurencjach sportowych oraz uczestniczyły w konkursie plastycznym promującym zdrowy tryb życia. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przy współudziale Przedszkola NR 8 oraz pod patronatem Burmistrza Miasta.

Wyświetl statystyki i reklamy

Utwórz reklamę

Lubię to!

• Ogłoszenie

Drodzy rodzice prosimy o zadeklarowanie się czy dziecko będzie obecne w przedszkolu w dniu 09.06.2023 (piątek po Bożym Ciele). Informacja jest potrzebna do zaplanowania żywienia. W tym dniu grupa będzie łączona.

• Dzień dziecka w naszym przedszkolu

• Nowa galeria Dzień dziecka w naszym przedszkolu została dodana do albumu fotograficznego

Cóż to za emocje towarzyszyły naszym przedszkolakom w dzisiejszym dniu!! Z okazji dnia dziecka wszystkie grupy bawiły się razem. Nie zabrakło wspólnych zabaw, puszczania baniek mydlanych, mini dyskoteki, zabaw i sportowych rozgrywek w ogrodzie przedszkolnym. W międzyczasie zabaw na świeżym powietrzu nasze przedszkolaki mogły nieco odetchnąć na kocach gdzie mogli poczęstować się przygotowanym popcornem. To był cudowny dzień. Na koniec każda grupa otrzymała prezenty z okazji dzisiejszego święta. Za wszystkie podarunki serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców naszego przedszkola :):)